Prosba do lokatorow bl. Armii Krajowej 9 (i nie tylko)

admin
Site Admin
Posty: 133
Rejestracja: 13 cze 2017, 02:12

Prosba do lokatorow bl. Armii Krajowej 9 (i nie tylko)

Post autor: admin » 29 cze 2021, 12:15

Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa „Przyjaźń” w Krzeszowicach prosi mieszkańców bloku przy ul. Armii Krajowej 9 o niezwłoczne usunięcie przedmiotów łatwopalnych takich jak m.in.: opony, worki, meble i kartony, z korytarza piwnicznego do dnia 12.07.2021 r. (poniedziałek).
Po upływie wskazanego terminu wszystkie pozostawione w korytarzu piwnicznym przedmioty zostaną wyniesione do altany śmietnikowej, a w przypadku przedmiotów nieobjętych specyfikacją wywozu odpadów wielkogabarytowych (np. opony) zostaną one odpłatnie oddane do utylizacji zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Koszt oczyszczania korytarza oraz ewentualne dodatkowe koszty związane z utylizacją pozostałych przedmiotów zostaną sfinansowane z funduszu eksploatacyjnego budynku przy ul. Armii Krajowej 9, co w efekcie może przełożyć się na podniesienie w przyszłości stawki opłat mieszkaniowych dla wszystkich mieszkańców.

Informujemy, że zgodnie z Regulaminem Porządku Domowego Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej „Przyjaźń” w Krzeszowicach oraz przepisami P-POŻ - §4 ust. 1 pkt. 18.e, §15 ust.1 pkt.1 i ust.2 Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 07.06.2010 r. w sprawie ochrony przeciwpożarowej budynków, innych obiektów budowlanych i terenów (Dz. U. nr 109 p.719):
ZABRONIONE JEST PRZECHOWYWANIE PRZEDMIOTÓW ŁATWOPALNYCH NA KLATKACH SCHODOWYCH I KORYTARZACH

ODPOWIEDZ